Hotel Drnholec

Vodní radovánky v blízkém okolí hotelu Drnholec

Zábava v Aqualandu Moravia

Aqualand  Moravia je největší akvapark na jižní Moravě a hravě se v něm zabaví celá Vaše rodina! Pro úplně nejmenší děti je zde vyhřívané brouzdaliště s atrakcemi, jako jsou skluzavky nebo vodní hříbek. Aby děti nenastydly, je pro ně připravená prohřátá odpočívárna plná pohádkových bytostí, kde je i soukromý koutek pro maminky a kojence. Od 3 let věku se mohou děti zapojit do saunování, které je speciálně upraveno jejich potřebám. Pokud jedete i s miminkem, areál je přístupný s kočárkem. Jsou na něj potřeba návleky, které se dají koupit v Aquashopu při vstupu do areálu.

Větší děti i puberťáci budou absolutně ve svém živlu. Ke svým vodním hrám, cákání, skákání a dovádění mohou využít víc jak 10 vnitřních i vnějších bazénů, které jsou otevřeny celoročně a vyhřívány na teplotu minimálně 30 stupňů a více. Vyzkoušet mohou jízdu na nejrůznějších tobogánech a skluzavkách. Každý si vybere – bojácnější povahy se svezou v barevných tobogánech klidně ve trojici spolu s rodiči nebo sjedou divokou řeku na nafukovacím člunu. Odvážnější mohou skočit rovnýma nohama do temné díry a fičet pod blikající hvězdnou oblohou nebo se nechat vystřelit mega rychlostí na vodní U-rampě. Pro ty, kdo ještě nemají dost, je připraven vodní trychtýř, do kterého zákonitě sjedou s celým člunem. Někdy popředu, někdy pozadu. O zábavu je postaráno!

Coby rodiče oceníte zázemí s wellness službami, jako jsou masáže, výřivka a privátní koupele.  Prohřát se můžete v několika saunách a naopak zchladit třeba v ledové jeskyni, kde je opravdový sníh. Dále můžete vyzkoušet solnou terapii, kdy si užijete mořské mikroklima jako je u Mrtvého moře a spoustu dalších služeb.

Svůj skvělý den v Aqualandu zakončete všichni pohromadě v 7D kině, kde si užijete krátký film dle vlastního výběru i se všemi realistickými prvky jako je déšť a vítr.

Kdybyste si náhodou zapomněli plavky, Anička svou oblíbenou konvičku nebo Honza svoji cool vodní pistoli, nezoufejte. Vše se dá zakoupit v obchodě přímo u vstupu do akvaparku. Osušky a župany Vám rádi půjčí stejně jako kočárky (vše za poplatek).

Váš skvělý den plný zábavy a společných zážitků může začít!

Vodní hrátky v Laa an der Thaya

Jste milovníci přírodních termálů? V tom případě si nenechte ujít návštěvu vyhlášených rakouských termálních lázní Laa an der Thaya. Jejich areál je rozlehlý, rozkládá se na více jak 7000 m2. Kromě vodních bazénů s termálními prameny nebo masážními tryskami zde naleznete také spoustu odpočinkových zón a zákoutí. Načerpat zpět sílu a energii můžete v několika saunách, provoněných vůní čerstvých bylin.

Lázně nabízejí mnoho zážitků i rodinám s dětmi. Součástí areálu je vodní svět pro nejmenší, kterému dominuje vyhřívané brouzdaliště s vodními elementy, skluzavkami a vodními zvířaty. Tobogán Fantasia Vás a Vaše děti skutečně přenese do světa fantazie, a to pomocí umělého nebe s hvězdami, vodopádu a světelných i zvukových efektů. Celý dětský bazén je velmi přehledný, neboť bezpečnost Vašich dětí je na prvním místě!

Co největšího komfortu jako rodina s malými dětmi dosáhnete, pokud si rezervujete možnost využití Rodinné oázy. V rámci Rodinné oázy můžete odpočívat v ratanovém hnízdě, které skýtá dostatek pohodlí i soukromí. K dispozici je také velká kuchyňka, přebalovací pult, koupací taška pro malé i velké s župany, ručníky a mazlící dekou, herní svět pro nejmenší a ještě mnoho dalšího. Rezervovat Rodinnou oázu je nutné přímo na stránkách rakouských lázní (rezervace rodinná oáza). Pokud svoje děti vedete k saunování, v lázních oceníte rodinnou saunu, stylizovanou do podoby džungle s vodopádem.

Načerpejte zpět svou energii a zažijte úžasné okamžiky společně se svými dětmi v lázních Laa!